UA-140650925-1

KONIEC WAKACJI

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO za ... 2.09.2019 9:00 47 Days

„MIKOŁAJE 2015”

W akcję „Mikołaje” każdego roku włącza się ogromna liczba osób. Paczka daje mnóstwo radości nie tylko obdarowywanym, ale także darczyńcom. To wyjątkowy przedświąteczny czas, kiedy każdy z nas może włączyć się w wielkie pomaganie!

W tym roku w przygotowanie świątecznych paczek dla dzieci z rodzin najuboższych włączyło się 12 klas ZSOiZ w Krobi. Uczniowie hojnie i sprawnie zebrali pieniądze, a następnie zakupili świąteczne prezenty.

Dziękujemy wszystkim za ten przysłowiowy dar serca, a tym samym za pomoc w sprawieniu potrzebującym dzieciom radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Mikolaj 3.jpg Mikolaj 4.jpg Mikolaj 5.jpg