MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 202 Days

„Tyle człowiek wart, ile drugiemu może pomóc” (J. Aleksandrowicz)

Od połowy stycznia 2013 r. ZSOiZ w Krobi bierze udział w zbiórce tworzyw sztucznych (głównie nakrętek z plastikowych butelek) na operację Antosia Dolińskiego z Krobi.

W holu szkoły i sali 27 znajdują się żółte pojemniki do których można wrzucać tworzywa sztuczne. Fotografie znajdujące się na drzwiach szkoły przedstawiają rodzaje tworzyw, które można przynosić aby pomóc Antosiowi. Jak dotąd uczniowie i pracownicy bardzo chętnie przynoszą odpady i udało się już zebrać ich sporą ilość. Zachęcamy do dalszego udziału w zbiórce. Każda przyniesiona nakrętka to większa szansa na zdrowie Antosia.