WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00

Zajęcia w Śremie

W Śremie tym razem to, co dla żołnierza najważniejsze: musztra, budowa i obsługa broni oraz łączność.

Uczniowie klas mundurowych 8 lutego 2013 roku po dłuższej przerwie zawitali na zajęciach wojskowych. Mimo mrozu, zajęcia z musztry i z łączności prowadzono na dworze, ale niekorzystne  warunki atmosferyczne, to żaden problem dla żołnierza.

Zajęcia z budowy broni wzbudziły największe zainteresowanie wśród przyszłych żołnierzy. Możliwość rozłożenia na części pierwsze i złożenia z powrotem karabinu akms-47 oraz pistoletu pm glauberyt 98 to było to, co lubimy najbardziej. Po zakończeniu zajęć z nowymi umiejętnościami wróciliśmy do Krobi i nie możemy doczekać się kolejnych zajęć w JW Śrem.

w05.JPG w14.JPG w56.JPG