^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 108 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Zajęcia w Śremie

W Śremie tym razem to, co dla żołnierza najważniejsze: musztra, budowa i obsługa broni oraz łączność.

Uczniowie klas mundurowych 8 lutego 2013 roku po dłuższej przerwie zawitali na zajęciach wojskowych. Mimo mrozu, zajęcia z musztry i z łączności prowadzono na dworze, ale niekorzystne  warunki atmosferyczne, to żaden problem dla żołnierza.

Zajęcia z budowy broni wzbudziły największe zainteresowanie wśród przyszłych żołnierzy. Możliwość rozłożenia na części pierwsze i złożenia z powrotem karabinu akms-47 oraz pistoletu pm glauberyt 98 to było to, co lubimy najbardziej. Po zakończeniu zajęć z nowymi umiejętnościami wróciliśmy do Krobi i nie możemy doczekać się kolejnych zajęć w JW Śrem.

w05.JPG w14.JPG w56.JPG

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ