UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2021 9:00 215 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

UNIHOKEISTKI Z ZSOiZ W KROBI NA PODIUM W FINALE WOJEWÓDZKIM!

11 grudnia odbyły się Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Wieleniu. Uczennice z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi zajęły III miejsce i tym samym stanęły na podium w  Finale Wojewódzkim XXI Licealiady  w Unihokeju – w kategorii dziewcząt. Zawodniczki z ZSOiZ w Krobi miały bardzo trudne mecze do rozegrania, ponieważ w tym finale nikt nie znalazł się przypadkowo.

Dziewczyny musiały rozegrać eliminacje powiatowe, gdzie zajęły I miejsce. Przeszły do 1/2 finału wojewódzkiego, który miał miejsce w  Zbąszyniu. Tam również zajęły I miejsce. Finał wojewódzki w Wieleniu rozegrały z LO Wolsztyn, ZS Wieleń, Publicznym Salezjańskim LO Poznań, ZSG-E Konin, ZST Pleszew. Skład naszej drużyny: Anna Bartz, Natalia Skiba, Weronika Majewska, Małgorzata Jankowska, Jagoda Jędryczka, Zuzanna Majewska, Angelika Bartz, Zuzanna Brzeskot, Izabela Chuda, Katarzyna Rychel, Laura Katarzyńska, Wiktoria Poślednik. Najlepszą zawodniczką całego turnieju została uczennica naszej szkoły - Natalia Skiba - która otrzymała kryształową statuetkę. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ