UA-140650925-1

KONIEC WAKACJI

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO za ... 2.09.2019 9:00 48 Days

SUKCES KLAUDII I PATRYKA

Uczniowie klas IIaL i IIbL – Klaudia Przybył i Patryk Dupiczak - zajęli trzecie miejsca w XIV EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU LITERACKO – PLASTYCZNO – FOTOGRAFICZNEGO pod hasłem „DIALOG Z RZECZYWISTOŚCIĄ”, który został zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gostyniu.

Praca Klaudii została nagrodzona w kategorii: dzieło plastyczne. Patryk natomiast zachwycił jury swoimi fotografiami. Serdecznie gratulujemy laureatom – niezwykle utalentowanym młodym artystom. Życzymy kolejnych sukcesów!

foto1.jpg foto2.jpg foto3.jpg foto4.jpg foto5.jpg foto6.jpg foto7.jpg foto8.jpg